Name

Išnaudokite visas transporto priemonių galimybes jau šiandien! Skambinkite +37067695191 arba rašykite mindaugas@proreklama.lt

 • Name
 • Reklama ant sunkvežimių 

  Išnaudokite visas sunkvežimio galimybes. Klientams pristatykite netik prekes ar paslaugas bet atvykite su įspūdinga reklama. Lipdukai ant sunkvežimio pati didžiausia ir mobiliausia reklama keliuose. Sunkvežimio apklijavimo kaina - 1kv.m - nuo 15Eur+PVM. 

 • Name
 • Reklama ant mikroautbusų

  Prekes ar paslaugas klientams pristatykite puikiai atrodančiais mikroautobusais. Išnaudokite mobilią reklamą, kurios kaštai vieni mažiausių rinkoje. Mikroautobusų apklijavimas reklama - Jūsų įmonės prekės ženklo ar paslaugos didinimo įrankis. Mikroautobuso apklijavimo kaina - 1kv.m nuo 22Eur+PVM. 

 • Name
 • Reklama ant automobilio

  Įmonės automobilių parko apklijavimas - būtina sąlyga sėkmingam verslui. Automobiliai apklijuoti reklama bus matomis 24 valandas per parą, 7dienas per savaitę, kas gali būti naudingiau? Reklamos ant automobilio kaina: 1kv.m - nuo 22Eur+PVM

Apie reklamą ant automobilių ir jos naudą

Patyrę klijuotojai, kurie su lipniomis plėvelėmis dirba jau daugiau nei 10 metų, ją užklijuos  ant bet kokios transporto priemonės: lengvųjų automobilių, mikroautobusų, autobusų, tentinių ir kietašonių sunkvežimių, lėktuvų ar laivų - todėl, kad esame savo srities autoapklijavimo specialistai.

Reklama ant transporto priemonių yra viena efektyviausių šiuolaikinės reklamos formų. Tai – judanti reklama. Ji nestovi vietoje, todėl Jūsų klientą ji gali pasiekti net ir pačiuose tolimiausiuose ir netikėčiausiuose kampeliuose. Priklausomai nuo pasirinktų medžiagų, reklamos ilgaamžiškumas gali svyruoti nuo 3 mėn. iki 60 mėn.

Reklamą ant automobilių klijuojame visoje Lietuvoje. Parašykite mums ir atsiųsime atliktų darbų nuotraukas, kad galėtumėte įsitikinti mūsų profesionalumu.